Wellbeing 2022 +

zdrowie, bezpieczeństwo, środowisko pracy

15 - 16 września 2022 | Online i stacjonarnie - Wrocław

O WYDARZENIU

Wellbeing 2022+, czyli o czym będzie

Te organizacje, które wcześniej nie myślały o rozwiązaniach wspierających dobrostan pracownika, to w wyniku pandemii przewartościowały swoje przekonania dotyczące zdrowego środowiska pracy m.in. w kontekście organizacji powierzchni biurowej, kultury organizacyjnej, bezpieczeństwa i zdrowia pracownika (home office, praca hybrydowa), zarządzania zmianą, zarządzania zespołami zdalnymi czy też zespołami pracującymi w formule pracy hybrydowej.

Świadomość pracownika po pandemii zmieniła się, a środowisko pracy z atrakcyjnym dla wielu pracowników home office nabrało nowego znaczenia w kontekście budowania poczucia wspólnoty i lojalności, wzajemnego wsparcia i pracy zespołowej, wzmocnienia zaangażowania i motywacji, gdzie produktywność idzie w parze z troską o zaspokajanie potrzeb ludzi.

Raport Colliers wskazuje, że w wyniku pandemii 77% firm wdrożyło lub planuje wdrożyć hybrydowy model pracy, a to z kolei wiąże się z wieloma aspektami zarządczymi, organizacyjnymi i prawnymi.  

Potwierdzają te informacje badania przeprowadzone przez CBRE (2021), które wskazują, iż 42% badanych chce pracować w systemie hybrydowym, 39 % preferuje proporcje 25% praca w ramach home office i 75% w  infrastrukturze biurowej, a tylko 11% skłania się do wyboru pracy zdalnej jako dominującej. 

To wszystko skłania nas do wniosku, iż przyjrzenie się różnym aspektom „nowej normalności” i wyzwaniom organizacji, które stawiają ludzi w centrum swojej uwagi, jest też właśnie tym momentem, kiedy warto podzielić się najlepszymi praktykami (projektami/strategiami), które sprawdziły się w pandemii, jak również tymi, które musiały być zmienione, tak aby przygotować się na zmiany i nowe trendy.

Dlaczego warto uczestniczyć

  • Podczas konferencji prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami z wdrożonych projektów i strategii w kontekście najbardziej nurtujących nas obecnie pytań takich jak m.in.: jak zachęcić (a nie zmusić) ludzi do powrotu do biur? Jakie będą „biura przyszłości” w sytuacji kiedy dysponujemy swobodnym dostępem do technologii mobilnych, aplikacji, szybkich łączy internetowych oraz programów umożliwiających wirtualne spotkania? Jak możemy przygotować się na nowe trendy zmiany podejścia do pracy, zdrowia i benefitów, które obserwujemy? – szczególnie uwzględniając różnorodność pokoleniową millenialsów, „Z”, „baby boomers” czy „X” i „Y”.
  • Dzięki udziałowi znakomitych ekspertów HR m.in. Edyty Mika Workplace Strategy & Change Management Advisory, Associate Director CBREMałgorzaty Furtak Head of Environment, Health, Safety & Wellbeing Office SANTANDER BANK, Tiny Sobocińskiej Founder & HR Strategic Advisor w HR4future oraz wielu innych doświadczonych konsultantów z obszaru HR i wellbeing, porozmawiasz o zmianach prawa pracy w modelu hybrydowym, trendach nowoczesnej strategii środowiska pracy, wellbeingu i programach benefitowych
  • Dzięki networkingowi zaplanowanemu w popołudniowej części konferencji nawiążesz bezpośredni kontakt z prelegentami i partnerami HR WELLBEING FORUM, jak również możesz nawiązać współpracę z uczestnikami konferencji

Prelegenci

Beata Krzos

CEO Akademia Wellbeing & Instytut Wellsense

Tina Sobocińska

Tina Sobocińska​

Founder & HR Strategic Advisor w HR4future

Małgorzata Furtak

Head of Environment, Health, Safety & Wellbeing Office Santander Bank Polska

Edyta Mika

Edyta Mika

Workplace Strategy & Change Management Advisory at CBRE; Associate Director

Karolina Kanclerz

Radca prawny, partner, zarządzająca biurem PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień | Littler Global we Wrocławiu
Anna Łempicka

Anna Łempicka

Dyrektor HR

Magdalena Stręk

Magdalena Stręk

HR Business Partner, Compensation&Benefits Lead w Objectivity

Karol Wolski

Founder

Dorota Brachman

Dyrektor ds. innowacji i współpracy w Dolnośląskim Parku Innowacji i Nauki we Wrocławiu

Kamil Janik

CEO Compani

Beata Jędrecka

Główna specjalistka ds. BHP w Santander Bank Polska
Emilia Brzóska

Emilia Brzóska

Dyrektor ds. Programów Wellbeing w GrowSPACE Poland

Agata Gredżuk

Head of Product Benefit Systems SA

Janusz Dziewit

Dyrektor Zarządzający. Konsultant, Trener, Asesor, Mentor

Anna Teodorowska

Regional Manager w Antal Poland

Partnerzy HR Wellbeing Forum

Partnerzy strategiczni

Partnerzy

Patroni medialni